Nicole Richie je podruhé matkou, porodila syna

3. října 2009 v 8:10 | marke
Když jsem tu nebyla tak se tu událo plno věcí a teď to honem napravit!

Herečka a zpěvačka Nicole Richie 9.9. 2009 porodila chlapečka a stala se dvojnásobnou matkou. Syna spolu s otcem dítěte Joelem Maddenem pojmenovali Sparrow James Midnight.

Chlapec si k příchodu na svět vybral magické datum 9. 9. 2009. Třetí jméno Midnight odkazuje na fakt, že se malý Madden narodil těsně po půlnoci. "Jsme velmi, velmi blažení. Už jedno zdravé dítě máme a to je vše, co si jako rodič můžu přát - zdravé děti," uvedl hrdý otec Joel Madden.
Frontman kapely Good Charlotte se se svým štěstím neváhal okamžitě pochlubit na webových stránkách své partnerky. "Uprostřed noci, velmi brzy ráno 9. září 2009 se narodil Nicole Richie a Joelu Maddenovi chlapec Sparrow James Midnight. Váží 3,5 kilogramu. Nicole, Joel, Harlow a Sparrow se mají dobře. Děkujeme za všechna přání," napsal Madden na internet.
"Nemyslím si, že si můžete naplánovat cokoliv ohledně dítěte," řekla před rokem Richie magazínu People. Je to něco tak nového, že se s tím prostě musíte vyrovnat, ať se děje, co se děje. Je milion různých způsobů, jak být matkou," dodala Richie, která loni v lednu porodila své první dítě, dceru Harlow Winter Kate. S hudebníkem Joelem Maddenem žije sedmadvacetiletá dcera Lionela Richieho od roku 2006.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama