Nicole Richie, Joel, Harlow a malý Sparrow - fotky a rozhovor, který jste doposud neviděli

10. listopadu 2009 v 14:43 | marke
Náš blog vám nyní jako první nabízí kompletně celý rozhovor a fotografie z časopisu People s celebritkou Nicole Richie (28), Joelem Maddenem (30), jejich dcerkou Harlow (22 měsíců) a maličkým Sparrowem (2 měsíce).
Původně se časopis People dostal na americké stánky 21.října, což je pár týdnů poté, co Nicole Richie a Joel Madden přivítali na svět své druhé dítě. A spolu s ním a jejich dcerkou Harlow Winter Kate nafotili exkluzivní fotografie, nad kterými se i dech zatají. Chlapečkovi jsou sice jen dva měsíce, ale už teď si může užívat láskyplné péče nejen od Nicole, ale i od sestřičky Harlow. Po tom, co se slavnému páru narodila skoro 2-letá dcerka se z rockera a frontmana skupiny Good Charlotte Joela stal vzorný a starostlivý otec, stejně jako z pařmenky a údajné anorektičky Nicole.

"Harlow se narodila do domova, kde byli dva dospělí. Chovali jsme se v její blízkosti skutečně tiše, vše jsme dělali potichu," vzpomíná Nicole a po narození dalšího dítěte se tyto časy změnily."Sparrow se narodil do rodiny. Musel si proto 'naskočit' do vlaku." A na to Joel navázal: "A to Harlow křičí celý den."

Sparrow se narodil do luxusního rodinného domu Laurel Canyon v Los Angeles, který malá Harlow považuje za svůj svět, nyní je to však i domov Sparrowa, který přišel na svět 9.září v ranních hodinách. "Prospí úplně všechno," uvádí Joel.

A zatím se jeho sestřička šplhá na první body v hudební kariéře. "Zná slova svých oblíbených písniček. Zpívá podle not, " dodává hrdý tatínek.

Pyšní rodiče dali rozhovor jedné z redaktorek časopisu People - Lise Ingassiové, které odkryli všechny detali - od těhotenství až po rodinné radovánky. "Je to bláznivé, ale zábavné. Jsem přesně tam, kam patřím."
Harlow byla velkým překvapením. Bylo vaše těhotenství kdy jste čekala Sparrowa plánované?

Nicole: Nejsme plánovači.

Joel:
Nechávali jsme to na hvězdách. Nepokoušeli jsme se- a nakonec to skončilo perfektním načasováním.

Bylo vaše druhé těhotenství jiné, než to první?

Nicole: První těhotenství bylo velmi snadné. Toto těhotenství jsem byla první tři měsíce nemocná, byla jsem unavená.

Joel: Ve 2 hodiny ráno mi říkala, ' Došel by jsi mi pro Taco Bell?'. Během minulého těhotenství jsem přibral na váze. A když mi prozradila, že je opět těhotná, řekl jsem si: 'Brzo budu zase ve formě.'

Nicole: Když jsem zjistila, že jsem těhotná s Harlow, můj celý život se změnil. Najednou jsme byli rodiči. Těhotenství bylo vzrušující, ale nebylo stejné. Když je tu teď on, je to vzrušující mnohem více.
Jak jste připravili Harlow na nový přírůstek do rodiny?

Nicole: Vzala jsem ji na všechny lékařské prohlídky a udržovala ji informovanou. Jsem ráda, že jsem měla první holčičku, než chlapečka. Ona je velmi dívčí. Prostě ho velmi miluje. A každé ráno chce jít za ním a dát mu pusinky.

Joel: Je na něj velmi něžná. Někdy si s ním chce hrát, ale on si na to bude muset nejdříve zvyknout. Už na něj upustila i hračku. Ale on je silný.
Jak jste vybrali jméno Sparrow?

Nicole: Každý máme jiný vkus na jména. Sparrow bylo jedno, které se líbilo nám oběma. Líbilo se mi, jak to znělo společně s Harlow, a také to má co dělat s kapitánem Jackem Sparrowem.

Joel: To mi připomělo písničku Johnnyho Cashe ' A Boy Named Sue.' Moje obava o přivedení syna do Hollywoodu je ta - s čím bude muset bojovat. Chci mu dát takové jméno, které si bude hájit. Líbí se mi, myslím si, že je to krásné jméno.
Jak se přizpůsobujete jako čtyřčlenná rodina?

Nicole: Když jsme nafotili první fotky a já jsem nás viděla všechny čtyři pohromadě, bylo to poprvé, co jsem si řekla, 'Wow, to je naše čtveřice.' Je to legrační. Když je Harlow se mnou, řeknu, 'Pojďme uložit Sparrowa do postýlky,' a zatímco to dělám, ona si hraje.

Joel: Jelikož on s Nicole tráví většinu času, já strávím hodně času s Harlow. Řeknu,' Zítra se tatínek a Harlow chystají na výlet, copak by jsi chtěla dělat?' Někdy jdeme do zoo, nebo se podívat na poníky. Někdy chce sedět na své stoličce v Coffe Bean a Tea Leaf. Tak tam jen sedíme a povídáme si.

Nicole: Řekla, 'Poj'dme na narozeniny,' což může být ale obtížné.

Joel:
A já řekl, 'Zkusím tohle nějak vyřešit!' Nicole měla narozeniny hned po tom, co měla Sparrowa, a Harlow a já jsme tedy vyrazili na narozeninovou oslavu - byla skutečně nadšená.

Nicole:
Takže dostala Elmo dort. To se mnou nemá nic společného!
Je nějaký rozdíl v tom, mít chlapečka?

Nicole: Musím Joelovi důvěřovat - mění totiž většinu plínek. Mít chlapce je jiné.


Joel: Může vás poprskat.

Nicole: Harlow nikdy nebyla jako dítě tak přítulná. Ale Sparrow je se mnou hodně fyzicky propojen. Někdy po mě chce jen to, abych ho držela.
Jakou má Harlow osobnost?

Nicole: Harlow odněkud přijde, obejme mě a řekne, ' Mám tě ráda mami.' Rozpývám se nad tím.

Joel: Vezmu ji ven na jídlo a řeknu, ' Objednej si co chceš!' A ona řekne,' Mrkev!'
Co na sobě jako na rodičích vzájemně obdivujete?

Joel: Mateřství k Nicole přišlo přirozeně. Miluje to. Děti jsou u ní vždy na prvním místě - a díky ní to vše vypadá tak jednoduše. Jako táta, neexistuje lepší pocit. Zatímco pracuji, vše se hromadí na ni. Stará se o děti, a nikdy jí to nevadí. Nemá pocit, jako by dělala něco navíc - je to jejich maminka z celého srdce.

Nicole: Joel je ten nejlepší táta. Je na Harlow tak něžný - dere mi to do očích slzy.

Joel: Harlow je velmi klidná - omotala si mě kolem prstu.
Změnil se váš společenský život, zatímco vaše rodina roste?

Joel: Neztrácíte své staré přátele, ale čas, který s nimi můžete strávit je omezený. Naše vzájemné vztahy se točí kolem scházení se s lidmi, kteří mají děti.

Jaké je vaše tajemství shodit na váze tak rychle?

Joel: Necvíčí, nedrží dietu. Je to pro ni velmi jednoduché.

Nicole: Děkuju zlato - kdyby mě tak celý svět viděl v očích Joela! Kojím, takže to z vás saje život.
Co čeká vaší rodinu?

Nicole: Tento čas věnuji trávením s dětmi a vložením veškeré své anergie do mé rodiny. Harlow je na cestě naučit se chodit na nočník. Děje se to přirozeně - zapojuji ji do všeho co dělám, a ona to dělat chce.

Joel: Čůráš před ní?

Nicole: Ano, ty né?

Joel: Ne!

A nějaké dohady o svatbě?

Nicole: Jednoho dne bych se ráda vdala. Není to ale něco, o čem bychom teď mluvili. Pokud se mě mé děti zeptají jestli se vezmeme, tak se provdám.

Joel: Nic nepotřebuje změnu - je to skvělý pocit.

Nicole: Jedinou věc, kterou pro své děti chcete je, aby byly zdravé a šťastné, a oni jsou. Nemůžu být šťastnější."
Překlad: Nelly (AN blog)

ZDROJ: ANETNELLY.BLOG.CZ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ANETNELLY SB ANETNELLY SB | E-mail | Web | 10. listopadu 2009 v 18:48 | Reagovat

Nádherná rodinka!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama