Paris Hilton věřila na Santu do šestnácti!

26. prosince 2009 v 9:33 | marke
Sice se říká, že Paris Hilton (28) má IQ jako Einstein, ale na Santu Clause věřila do šestnácti. V tu dobu už sice souložila, ale 25. ráno běžela ke stromečku a hledala dárky jako malé dítě. Vždycky ji potěšilo, když zmizely sušenky a mléko nachystané pro Santu, což byl její důkaz jeho existence. Šestnáctého roku jejího života přišlo kruté vystřízlivnění a Paris naštvanost vyřešila po svém, rozbaluje dárky už 24.prosince.

Pro našince to sice není nic neobvyklého, ale v anglosaských zemích musejí děti čekat s rozbalováním až na ráno 25. prosince. Santa totiž na rozdíl od Ježíška nosí dárky až v noci ze Štědrého dne na Boží hod.

"Obvykle si rozbalujeme dárky hned ráno. Já jsem v ten čas jako dítě, nemůžu se dočkat. Věřila jsem na Santu do šestnácti!" přiznala hříšně bohatá skandalistka před na počátku týdne.

Paris ale letos roztrhala obaly už 24. prosince a svým fanouškům na Twitteru ještě na Štědrý den svěřila: "Zrovna otevírám dárky od svého miláčka. Jsem tak šťastná! Letos mě skutečně rozmazlil a dal mi tolik úžasných dárků. Je pravda, že diamanty jsou nejlepší kamarádkou pro každou dívku. Nemám slov."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ANETNELLY SB ANETNELLY SB | Web | 26. prosince 2009 v 16:02 | Reagovat

náhodou to je sladký

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama