Paris Hilton v Aspenu na nákupech 31.12. 2009

2. ledna 2010 v 9:04 | marke

Před Silvestrem, který jsme koneckonců oslavily včera, nakupovala Paris Hilton (28) nějaké drobnosti v Aspenu. Ovšem kdo ví, zda se o její šampaňské a chlebíčky postaral někdo jiný, protože hotelová dědička nakupovala prakticky jen pro vlastní účely v butiku Boogie v roztomilé růžové soupravě.
Možná má Paris trochu strach nosit boty ze své vlastní kolekce, která byla nedávno označená za "zkopírovanou". Blondýnka už v minulosti navrhovala kabelky, oblečení či vlasové doplňky a nyní přišla i s kolekcí obuvi. A právě tu žalovala firma Gwyneth Shoes, která žaluje Paris a prohlašuje, že ona zkopírovala jejich nápady - což je vložení speciální vložky do bot. Na své internetové stránce se však Hilton brání :

"Já osobně jsem vybrala styl, design, matierály a barvy pro kolekci a také chci všechny ujistit, že to bylo super-pohodlné. Každá bota má všitou speciální vložku pro pohodlí....takže můžete tančit celou noc! "

Ale vraťme se ještě na chvíli do roku 2009, který právě skončil. Určitě to nečtete poprvé, ale Paris věřila na postavu Santa Clause až do svých šesnácti let. I dnes prý nutí svou matku Kathy Hilton (50), aby na krb věšela ponožku plnou dárků. Paris má tedy pocit, že ji Santa stále navštěvuje.

"My své dárky obvykle rozbalujeme hned ráno. V tomto čase jsem jako malé dítě a nemůžu se dočkat. Opravdu jsem věřila na Santa Klause do svých šestnácti! Moje máma stále jen pro mě věší ponožku, takže to můžu pořád předstírat,"

A jak jistě víte, o Vánocích by nikdo neměl být sám. Toto tvrzení Paris miluje a své přátelé zve domů ke své rodině - ke Kathy, tátovi Richardovi, sestře Nicky a k jejím bratrům Conradovi a Barronovi. Může tak udělat prakticky každý, kdo o Vánocích nemá kam jít.

"Já prostě Vánoce miluju. Je to skvělá výmluva na to, abychom si všichni povyrazili. Vždy jsem ten den trávila se svou rodinou. Tento rok zůstaneme doma, to je opravdu vzrušující. Moje máma navaří úžasná jídla, my budeme hodně jíst a prostě strávíme čas společně. Později ten den pozvu nějaké své přátele, kterým už rodiče zemřeli nebo kteří nemají svou rodinu ve městě, aby k nám přišli. Nesnesu pomyšlení, že by někdo o Vánocích zůstal sám,"

ANETNELLY.BLOG.CZ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ANETNELLY SB ANETNELLY SB | Web | 2. ledna 2010 v 13:48 | Reagovat

no je to vazne moc ruzove, mohla by ubrat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama